/Vyzvednutí řízení ZDARMA
Vyzvednutí řízení ZDARMA 2019-10-08T12:53:49+00:00

Potřebujete opravit, zrepasovat Vaše stávající hřebenové řízení, převodku řízení (osobní i nákladní vozy) nebo převodovku řízení? Poskytujeme službu pro zákazníky, kde je možné po vyplnění jednoduchého formuláře viz. níže vyzvednout Vaše staré řízení k repasi zcela zdarma po celé ČR a Slovenské republice.

Jak služba vyzvednutí zdarma funguje?

Službu zprostředkováváme prostřednictvím přepravní společnosti PPL nebo Toptrans a pokud je požadavek odeslán do 15:00 hodin předchozího pracovního dne  svoz zpravidla proběhne následující pracovní den.  Po odeslání formuláře Vás budeme telefonicky nebo emailem kontaktovat pro potvrzení přijetí.

Jak řízení připravit k přepravě?

Řízení pečlivě zabalte a vystelte balík, tak aby nemohlo dojít při přepravě k poškození řízení nebo její součásti. (Za případné poškození, způsobené při přepravě nebere firma hrebenoverizeni.cz zodpovědnost) Do balíku uveďte krátký průvodní dopis o jakou závadu se jedná a uveďte Vaše kontaktní, případně i fakturační údaje + telefonní kontakt na Vás. Balík zabalte, ale nemusíte jej nikterak označovat adresním štítkem. Ten bude mít řidič přepravní společnosti u sebe a zásilku za Vás polepí. Tímto to pro Vás jako Zákazníka končí a následně budete telefonicky oznámeni o průběhu opravy.

Informace pro uplatnění reklamace

Zákazník je povinnen při přebírání zboží od kurýra pořídit fotodokumentaci přebíraného dílu. Pokud fotodokumentaci zákazník nepořídí, nebude brán zřetel na pozdejší reklamace.

Při neodborné montáži a nedodržení technologického postupu nebude brán zřetel na reklamaci a reklamace bude vždy zamitnuta.