/Vyzvednutí řízení ZDARMA
Vyzvednutí řízení ZDARMA 2019-04-08T08:19:06+00:00

Potřebujete opravit, zrepasovat Vaše stávající hřebenové řízení, převodku řízení (osobní i nákladní vozy) nebo převodovku řízení? Poskytujeme službu pro zákazníky, kde je možné po vyplnění jednoduchého formuláře viz. níže vyzvednout Vaše staré řízení k repasi zcela zdarma po celé ČR a Slovenské republice.

Jak služba vyzvednutí zdarma funguje?

Službu zprostředkováváme prostřednictvím přepravní společnosti PPL nebo Toptrans a pokud je požadavek odeslán do 15:00 hodin předchozího pracovního dne  svoz zpravidla proběhne následující pracovní den.  Po odeslání formuláře Vás budeme telefonicky nebo emailem kontaktovat pro potvrzení přijetí.

Jak řízení připravit k přepravě?

Řízení pečlivě zabalte a vystelte balík, tak aby nemohlo dojít při přepravě k poškození řízení nebo její součásti. (Za případné poškození, způsobené při přepravě nebere firma hrebenoverizeni.cz zodpovědnost) Do balíku uveďte krátký průvodní dopis o jakou závadu se jedná a uveďte Vaše kontaktní, případně i fakturační údaje + telefonní kontakt na Vás. Balík zabalte, ale nemusíte jej nikterak označovat adresním štítkem. Ten bude mít řidič přepravní společnosti u sebe a zásilku za Vás polepí. Tímto to pro Vás jako Zákazníka končí a následně budete telefonicky oznámeni o průběhu opravy.